FORGOT YOUR DETAILS?

KITE

VANDENS SPORTO STOVYKLOS

Stovyklos trukmė: 6 dienos / 5 nakvynės

Stovyklautojų amžius: 11 – 16 m.

Stovyklautojų grupė: 12 – 20 vaikų.

Stovyklos kaina asmeniui: 550€.

Projektas ''Vaikų ir jaunimo fizinio aktyvumo skatinimas, įtraukiant juos į ekstremalaus vandens sporto veiklas'' bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas.

STOVYKLOS PAMAINOS

 • I. 2024.06.30 - 2024.07.05 - vietų turime
 • II. 2024.07.28 - 2024.08.02 - liko po 3 vietas vaikinams ir meginoms.

LOKACIJA, NAKVYNĖ IR MAITINIMAS

„WINDIGO“ kviečia vaikus ir jaunimą išmokti buriuoti burlente, valdyti jėgos aitvarus, plaukti irklentėmis, čiuožti banglentėmis bei patirti daug naujų nuotykių. Stovyklautojai susipažins su šaunia kompanija ir tikrai turiningai išnaudos vasaros dienas!
Jus mokys IKO sertifikuoti instruktoriai, stovyklos vadovas - Viktoras Šeputa, turintis daugiau kaip 35 metus buriavimo patirties, vienas pirmųjų kaitavimo mokyklos įkūrėjų bei daugkartinis tarptautinių regatų prizininkas. Kaituoti, plaukti burlente mokysimės Svencelėje Kuršių mariose. Čia nėra bangų, didelio gylio ir vyrauja lygus vėjas. Todėl Svencelė yra tapusi šio sporto bendraminčių meka. Na, o jei pasiseks sulaukti bangų – lėksim į Baltiją čiuožti banglentėmis bei irklentėmis.
Nakvosime SVENCELĖS KEMPINGE, kur nakvynei įrengti patogūs keturviečiai nameliai su atskiru dušų ir tualetų kompleksu. Maitinimą (3 kartus dienoje) organizuos čia pat įsikūręs MEAT LOVERS CAMP restoranas, turintis ilgametę kokybiško maisto ruošos patirtį.
Pavargus nuo vandens žaisime futbolą, kvadratą arba tinklinį, o vakare laukia stalo žaidimai bei šarados. Taip pat vyksime į pažintinius žygius. Tad tikrai nebus kada nuobodžiauti!

DIENOTVARKĖ

 • 9.00 – keliamės, prausiamės
 • 9.30 – mankšta (sportinė apranga)
 • 10.00 – pusryčiai
 • 11.00 – užsiėmimai vandenyje
 • 14.00 – pietūs
 • 15.00  – užsiėmimai vandenyje
 • 18.00 – dienos įvykių apžvalga bei emocijų aptarimas, laisvas laikas
 • 19.00 – vakarienė
 • 20.00 – lauko arba stalo žaidimai, klausimai/atsakymai/patarimai, teminiai filmai, planai rytdienai
 • 22.00 – saldus miegas.

Dienotvarkė gali keistis dėl pasikeitusių oro sąlygų ar nenumatytų aplinkybių.

Į STOVYKLOS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA

Apgyvendinimas
Maitinimas restorane 3 kartus per dieną plius užkandžiai ir vaisiai
Buriavimo burlente pamokos
Jėgos aitvarų valdymo pamokos
Čiuožimo banglente pamokos
Plaukimas irklente
Visa plaukimui reikalinga įranga, hidrokostiumai, liemenės
Instruktorių paslaugos
Stovyklos vadovo paslaugos
Foto ir video medžiaga
Kiti papildomi užsiėmimai, žaidimai, konkursai, rungčių varžybos
Daug puikių įspūdžių, žinių ir naujų draugų!

PASTABOS:

Stovyklautojams būtina turėti medicinos pažymą ( forma 027-1a),

Vaikų atvežimu į stovyklą rūpinasi patys tėveliai ar globėjai,

Į stovyklą registruojami vaikai turi mokėti plaukti.

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Šios stovyklos tikslas - supažindinti vaikus su nuostabiu vandens ir vėjo sporto pasauliu!

Mokysimės kaituoti, plaukti burlente bei irklente, taip pat esant galimybei, čiuošime banglente nuo Baltijos jūros bangų!

Suteiksime daug pradinių teorinių žinių apie visas minėtas sporto šakas ir tobulinsime jų praktinius įgūdžius keikvienoje iš jų pagal konkrečias oro sąlygas.

Stovyklautojams reikia pasirūpinti savo asmeninėmis reikmėmis: higienos priemonėmis, saulės kremu, akiniais, kepure nuo saulės, rankšluosčiu, maudymosi kostiumėliu ar trumpikėm, ausų ir nosies kištukais (jei reikia), taip pat turėti šiltesnių rūbų.

Stovyklos metu vaikai gali naudoti savo asmeninius hidrokostiumus ir batelius (jei tokius turi).

Svencelės  Kite-spot`as turi ir vietą kurioje galima skaniai užkąsti, bei visada veikiančius tualetus ir dušus. Taip pat už 2km yra Drevernos miestelis, kuriame yra maisto ir būtiniausių ūkinių prekių parduotuvė.

Be abejo. Užsiėmimų metu su vaikų grupe dirbs du arba trys instruktoriai, o ramybės valandomis ir naktį šalia bus bent vienas suaugęs asmuo.

Specialių įgūdžių, išskyrus gebėjimą plaukti, nereikia. Stovykloje laukiame aktyvių, linksmų ir sportiniam krūviui nusiteikusių vaikų.

Numatomas pamainos dydis - nuo 12 iki 20 vaikų.

Siekdami efektyviai išnaudoti turimus instruktorių bei įrangos resursus bei maksimizuoti dėmesio kiekį, skiriamą kiekvienam vaikui, ribojame pamainos skaičių iki 20 vietų.

Jei pamainoje nesusirinks 12 vaikų, stovykla neįvyks, o užsiregistravusiems bus siūlomas perkėlimas į vėlesnę stovyklos datą.

Į stovyklą priimame 11-16 metų vaikus. Tokiu būdu siekiame surinkti fiziškai ir protiškai pakankamai subrendusių ir artimo amžiaus vaikus.

Į VIRŠŲ