FORGOT YOUR DETAILS?

Burlentės (angl. windsurfing) yra visiems gerai žinoma ekstremalaus buriavimo atmaina, užgimusi septintajame praeito amžiaus dešimtmetyje ir itin išpopuliarėjusi per sekančius 25 metus.

Nežiūrint to, kad maždaug nuo 2003 metų burlenčių sportas savo dominuojančią poziciją vandens sporto arenoje užleido jėgos aitvarams, šiandien burlentės vis dar yra viena labiausiai paplitusių aktyvaus laisvalaikio ir sportinio buriavimo forma pasaulyje, be to, burlentės yra olimpinė buriavimo sporto šaka nuo 1994 metų iki šių dienų.

Laikui bėgant ištobulėjo burlenčių įranga tiek skirta profesionaliam buriavimui, tiek ir naudojama mokymui ar rekreaciniam buriavimui. Praeitin nugrimzdo trikampės beformės burės, užtemptos ant sunkaus aliuminio stiebo ir giko, o pačios lentos palengvėjo kone trigubai. Šiandieną besimokinantys didžiąją laiko dalį išnaudoja plaukimo įgūdžiams tobulinti, o ne nuolatos „lupti“ sunkią burę iš vandens, žalodami savo stuburą ir rankų odą.

WINDIGO BURLENČIŲ MOKYKLA

  • Windigo burlenčių mokykla pirmoji Lietuvoje pradėjo naudoti unikalias pripučiamas ARROWS iRIG bures, kurios skirtos mokymui ir turistiniam pasiplaukiojimui iki 7m/s vėjo greičio. Šios burės yra net 4 skirtingų dydžių, pasirenkamos pagal plaukiančiojo ūgį ir svorį. Vidutiniškai tokios burės svoris nesiekia 2kg! Todėl iškelti tokią burę iš vandens lengvai sugeba net šešiametis vaikas, o mokymosi metu tokia pripučiama burė tikrai neužgaus krentant į vandenį. Be to, jos paruošimas ir surinkimas trunka vos porą minučių, o supakuota tėra mažos kuprinės dydžio.
  • Mes vykdome plaukimo burlente kursus pradedantiesiems, nuomojame įrangą mokantiems plaukti, taip pat vedame individualius burlentės valdymo kursus įgūdžių tobulinimui (plaukimas naudojant trapeciją, glisavimas, kojakilpių naudojimas, pavėjinis posūkis glise ir t.t.), konsultuojame įrangos pasirinkimo klausimais.
  • Klausikite, registruokitės į kursus arba tiesiog atvykite ir buriuokite kartu su mumis Svencelėje!

REGISTRUOTIS Į BURLENČIŲ MOKYKLĄ

Į VIRŠŲ