FORGOT YOUR DETAILS?

KITE FOIL pamokos

 • KITE FOIL

  Pastaruoju metu foilai (vandensparniai) itin išpopuliarėjo visose disciplinose: kaitavime, wingboardinge, burlentėse, banglentėse ir buriavime. Povandeninis sparnas atveria visiškai naują plaukimo pasaulį - dėka foilų efektyvumo reikia kur kas mažiau vėjo, didėja greičiai. Kaitavimo olimpinė disciplina yra taipogi foilai.
 • Pradžia

  Išmokti plaukti foilu naudojant jėgos aitvarą nėra sudėtinga, tereikia turėti gerus aitvaro valdymo įgūdžius, t.y., užtikrintai plaukti twintip lenta. Mokymusi ir tolimesniam naudojimui puikiai tiks jau turimi aitvarai, rekomenduojame tik įsigyti šalmą ir antišokinę liemenę.
 • Inventorius

  Kaitavimui skirtus foilus iš esmės galima suskirstyti į 2 kategorijas: lenktyniniai (race) ir freeride tipo. Race tipo foilai naudojami varžybose, jie palyginus mažo ploto, ilga (100cm+) koja, išvysto didelį, iki 80km/h greitį. Mokytis tokiu foilu būtų labai sudėtinga, o ir tolimesnis progresas ir panaudojimas būtų labai ribotas. Freeride'iniai foilai kaitavimui yra daug draugiškesni, sparno plotas gerokai didesnis (800-1200cm²), kojos trumpesnės (80-90cm) jie lėtesni, bet daug stabilesni, iškyla prie palyginus nedidelio greičio. Toks foilas puikiai tinka ne tik mokymuisi, bet ir tolimesniam tobulėjimui mokinantis posūkius ir kojų keitimą.
 • Mokymo eiga

  Nusprendę išbandyti foilą, mūsų mokykloje galite tai daryti dviem būdais: - išsinuomoti mokymuisi skirtą foilą su lenta ir po instruktažo krante bandyti plaukti savarankiškai arba - plaukti kartu su instruktoriumi naudojant raciją. Paprastai pradėti kontroliuojamai sklęsti "virš vandens" užtrunka nuo vienos iki kelių valandų. Po to galite nuomotis įrangą ir tobulinti įgūdžius savarankiškai.
NUOMA

Mokymo ir nuomos įkainiai

Mūsų centre galite išsinuomoti specialiai mokymui paruoštą lentą su foilu, nuomos kaina, įskaitant šalmą ir liemenę - 20€/val.

Mokinantis su instruktoriaus priežiūra valandos kaina yra 70€. Dažniausiai pakanka vienos-dviejų valandų pamokos, po to įrangą galite nuomotis savarankiškai.

Norėtume padrąsinti visus abejojančius išbandyti kitefoilą - tai tikrai nėra taip sudėtinga ar pavojinga, kaip gali atrodyti iš šono. Su tinkama, mokymui skirta įranga rezultatas pasiekiami gana greitai.

Na, o pramokus parinksime geriausią variantą įrangos įsigijimui.

REGISTRUOKITĖS JAU DABAR!

Į VIRŠŲ