FORGOT YOUR DETAILS?

KITE

KAITAVIMO MOKYKLA

WINDIGO instruktorių sukaupta daugiametė patirtis jėgos aitvarų ir kitų vandens sportų srityse leidžia saugiai ir greitai išmokti šio sporto subtilybių ir įvaldyti jėgos aitvarą!

Mūsų mokiniai pradeda plaukti po 6-9 val. užsiėmimų, tačiau būna ir itin gabių, kuriems užtenka vos poros valandų. Visi žmonės labai skirtingi, todėl universalaus modelio ir laiko termino, per kurį mokinys “išmoks” plaukti, neegzistuoja. Dėl to norime pabrėžti, kad mokyklos esmė yra išmokyti naujoką saugios elgsenos naudojant jėgos aitvarą, tiek krante, tiek ir vandenyje, tam, kad vėliau jis savarankiškai ir saugiai galėtų tęsti pats.

KAITAVIMO KURSAI - VISIEMS LYGIAMS

 • Įvadinis kursas pradedantiesiems (grupėje) - NAUJIENA!

  3 valandų kursas mažoje (2-4asm.) grupėje su instruktoriumi. Praeisite teorinę dalį, įrangos surinkimą, saugumo aspektus, mokyklinio aitvaro valdymą krante bei mokysitės valdyti tikrą aitvarą vandenyje. Šie kursai vykdomi atskiru susitarimu, jei atvykstate su draugu/drauge arba su savo kompanija iki 4 asmenų, t.y., tarpusavyje nepažįstamų žmonių į grupę nejungiame. Kurso kaina asmeniui - 180€. Norėdami pratęsti moklsus, rekomenduojame 6 arba 9 valandų individualų kursą, kurį užbaigus greičiausiai jau galėsite kaituoti savarankiškai .
 • Pradedantiesiems (individualus)

  Įsisavinkite saugaus elgesio su jėgos aitvaru principus, kuriuos būtina turėti prieš pradedant plaukti. Tai pilnas 6-9 h individualus pradedančiųjų kaitavimo kursas, kurį praėjus gausite IKO sertifikatą, atspindintį Jūsų pasiekimus. Kurso kaina asmeniui nuo 350€.
 • Pažengusiems

  Išmokite plaukimo su jėgos aitvaru pagrindų, kaip plaukti ir kilti prieš vėją į abi puses, tobulinti krypties keitimą nesustojus, saugumo su jėgos aitvaru vandenyje, esant daugiau žmonių. Valandinis kurso įkainis (įskaitant įrangos nuomą) - 80€.
 • Ekspertams

  Įvaldykite jėgos aitvarą ir išmokite šokinėti, padaryti pirmuosius triukus, plaukti atsikabinus ar su lenta be kojakilpių. Nufilmavus jūsų progresą, išanalizuosime video medžiagą ir duosime profesionalių patarimų. Galimybė suorganizuoti "down-wind" kelionę (plaukimas pavėjui), nuo 20km iki 50km per kuriuos galima aptarti daromas klaidas ir toliau tobulėti.

JUS MOKINS TIK PATYRĘ IR SERTIFIKUOTI JĖGOS AITVARŲ INSTRUKTORIAI, VIENAS JŲ - VIKTORAS

Windigo įkūrėjas su daugiau kaip 40 metų sportinio buriavimo ir kaitavimo patirtimi, daugkartinis Lietuvos bei tarptautinių regatų čempionas ir prizininkas burlenčių ir jėgos aitvarų klasėje.


Šiuolaikinės kaitavimo mokyklos pradininkas šalyje ir vienas iš Svencelės spoto atradėjų (2003m.) bei vystytojas (KITEFIESTA® organizatorius 2005-2017).


VALDAS

Svencelės senbuvis, IKO level II instruktorius, neblėstanti aistra kaitavimui leidžia man mėgautis plaukimu net po ilgos darbo dienos su mokiniais
!

RAMŪNAS

IKO level I instruktorius, sveika gyvensena, sielos ir kūno harmonija ir aistra kaitavimui.

ARTŪRAS

Vienas pirmųjų kaitavimo instruktorių Lietuvoje. Ramybės ir mandagumo įsikūnijimas, visada su šypsena ir pasiruošęs padėti.


REGISTRUOTIS Į JĖGOS AITVARŲ MOKYKLĄ

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI


Individualių arba mokinantis poroje kursų kainos:

  Individualūs Dviems
1h kaina 70 EUR 100 EUR
6h kaina 350 EUR 500 EUR
9h kaina 530 EUR 750 EUR
 • Naujos vietos saugumo įvertinimo
 • Geriausios vietos pasirinkimo inventoriaus surinkimui
 • Invenoriaus surinkimo ir patikrinimo
 • Mokomojo aitvaro valdymo
 • Vėjo krypties nustatymo
 • Oro, vandens sąlygų ir aplink esančių pavojų įvertinimo
 • Saugaus aitvaro pakėlimo ir nuleidimo
 • Judėjimo vandenyje ir sausumoje kontroliuojant aitvarą
 • Aitvaro išsikėlimo jam nukritus į vandenį
 • Saugumo sistemų įsisavinimo ir Self-rescue
 • Savarankiško Body-drag`o
 • Geros ir stabilios aitvaro kontrolės einant link pasirinkto taško
 • Lentos užsidėjimo
 • Aitvaro kontrolės užsidėjus lentą
 • Plaukimo pavėjui
 • Plaukimo į abi puses

Mes jus aprengsime ir parūpinsime saugiausią ir naujausią įrangą sklandžiam mokymuisi.

Jums tereikia pasirūpinti savo asmeninėmis reikmėmis –

saulės kremu, akiniais, kepure, rankšluosčiu, maudymosi kostiumėliu ar trumpikėm, ausų ir nosies kištukais (jei reikia)

Svencelės  Kite-spot`as turi ir vietą kurioje galima skaniai užkąsti, bei visada veikiančius tualetus ir dušus.

Taip, Jūs gausite IKO t.y International Kitesurfing Organization atestatą, kuriame bus nurodomas Jūsų pasiekimų laipsnis.

Su šiuo pažymėjimu, galėsite lengvai išsinuomoti įrangą visame pasaulyje, bei gausite nemažai nuolaidų.

Taip pat užregistruosime Jus tarptautinėje duomenų bazėje.

Jeigu norite išmokti greitai ir kiek įmanoma efektyviau - 6 kursų valandas, siūlytume paskirstyti į 2 dienas.

Per pirmąją dieną išmokstama saugumo teorijos, jau einama į vandenį ir ten atliekami pratimai iki bandymų atsistoti ant lentos, per antrąją dieną toliau tobulėjama ir nuplaukiami pirmi metrai savarankiškai.

Dvi dienos leidžia geriau pasisavinti gautą informaciją poilsio metu, o tai suteikia galimybę daug greičiau progresuoti.

Taip žinoma, jei jūsų įranga yra ne senesnė kaip 2015m ir atitinka mūsų keliamus saugumo standartus.

Verta paminėti, jog kursų kaina nuo to nesikeičia.

O ar tikrai verta naudoti savo įrangą kursams reikia pagalvoti, nes Jūs gaunate progą išmėginti naujausią CORE ir AIRUSH įrangą.

Jeigu Jūs norite atsivesti draugą ar draugę, verta pagalvoti apie svorių ir pajėgumų skirtumus.

Jeigu Jūsų sudėjimas panašus ir noras išmokti toks pat didelis, dažnai grupėje iki 3 žmonių progresą galima stebėti net greičiau, nes mokymasis vyksta ne tik su instruktoriaus pagalba, bet ir su kolegų pastebėjimais.

Jeigu svorių skirtumas daugiau nei 20kg, rekomenduotume rinktis kitą partenrį kursams arba pasirinkti individualius kursus.

Mūsų mokykla gali mokinti Jūsų atžalas nuo 10 metų, gavus tėvų sutikimą, o amžiaus limito nėra, svarbu tik didelis noras ir gera sveikata.

Į VIRŠŲ