FORGOT YOUR DETAILS?

WING SURFING

 • WING SURFING MOKYKLA

  WING surfing – tai visiškai naujas vandens sportas, sparčiai populiarėjantis visame pasaulyje. Naudojant specialų lengvą pripučiamą sparną bei lentą su vandensparniu (hidrofoilu), šis sportas vienija savyje burlentės, jėgos aitvaro ir banglentės elementus. Windigo pristato pirmąją Lietuvoje profesionalią WING surfing mokyklą, kur patyrę instruktoriai padės Jums greitai ir saugiai įsisavinti šio unikalaus sporto pradmenis ir greitai tobulėti.
 • PAPRASTUMAS

  Įvaldyti wingą (sparną) yra nepaprastai lengva todėl tam pakanka vos valandos kitos užsiėmimų. Tuo pačiu tai gera fizinė treniruotė, nes įdarbinami kone visi kūno raumenys.
 • EFEKTYVUMAS

  Įvaldyti wingą (sparną) naudojant didelę ir pludrią irklentę galima pučiant vos 3-4m/s stiprumo vėjui, o pradėti sklęsti virš vandens naudojant hidrofoilą galima jau nuo 6m/s stiprumo vėjo.
 • NUOSEKLUMAS

  WING SURFING'as susideda iš 2 pagrindinių elementų, kuriuos teks įsisavinti: sparno valdymas, kuris, kaip minėjome, yra greitai ir nesunkiai perkandamas, bei plaukimas hidrofoilu. Pastaroji dalis reikalauja kiek daugiau įgūdžių ir laiko, tačiau naudojant specialias pagalbines priemones (pvz. užtempiant kateriu arba plaukiant wake parke) ir mūsų mokyklos turimą įrangą tai yra tikrai nesunkiai įvaldomas ir įdomus užsiėmimas. Jums teliks sujungti wingo ir hidrofoilo valdymo elementus į vieną darnų veikimą.
NUOMA

WING SURFING įrangos nuoma

Mūsų centruose Klaipėdoje (I-oje Melnragėje) bei Svencelėje galėsite išsinuomoti kiek visą WING FOILING komplektą, tiek ir atskiras jo dalis. Įrangą nuomojame tik jau įvaldžiusiems WING FOILING sportą, jei esate naujokas, mielai apmokysime.

Nuomos kainos:

Sparnas (wing) Lenta + hidrofoilas Pilnas komplektas
1 val. 15 € 25 € 40 €
2 val. 20 € 40 € 60 €
3 val. 30 € 50 € 80 €


Hidrokostiumo nuoma nuomojantis mūsų įrangą - 5€.

REGISTRUOKITĖS JAU DABAR!

Į VIRŠŲ