FORGOT YOUR DETAILS?

SUP NUOMA IR MOKYKLA

  • Išbandykite naują ir visiems lengvai prieinamą vandens pramogą - irklentes, angl. SUP (stand up paddle)! Trumpas instruktažas ir Jūs jau lengvais įriais čiuožiate ežero, upės ar ramios jūros paviršiumi. Mes nuomojame, mokome ir prekiaujame naujomis ir naudotomis įvairių gamintojų pripučiamomis ir nepripučiamomis irklentėmis.
SUP

Pripučiamos irklentės

Pripučiamas supas priskiriamas "all round" kategorijai, jis yra labai universalus, nes tinka ir pradinukui ir patyrusiam irkluotojui. Su juo lengva keliauti, nes išleidus orą, jis tampa labai kompaktiškas.

SUP

Nepripučiamos (kietos) irklentės

Kietos arba nepripučiamos irklentės yra labai stabilios ir techniškai pažangesnės, ypač naudojant jūroje čiuožimui nuo bangų.

SUP

Pripučiama burė - iRIG

Visiškai unikali idėja - pripučiama burletės burė iRIG! Jos svoris nesiekia 2kg, paruošiama per porą minučių ir montuojasi ant visų burlenčių ir irklenčių, net ir neturinčių numatyto stiebo tvirtinimo. Šią burę labai lengva naudoti net vaikams nuo 5m amžiaus, nes ji saugi, neskęsta, lengvai iškeliama iš vandens. Užuot 90% laiko skaudančia nugara traukę sunkią įprastinę burę iš vandens, dabar ištisai galite mėgautis plaukimu ir tobulėjimu. Vos per valandą laiko išmoksite burlentės plaukimo pagrindų: teisingos stovėsenos, plaukimo prieš vėją ir pavėjui bei apsisukimų. iRIG yra net 4 skirtingų dydžių, todėl galėsite išsirinkti idealų variantą pagal savo ūgį ir svorį.

MŪSŲ TEIKIAMOS PASLAUGOS:

Patarsime kur, kaip ir kada saugu plaukti irklente. Išmoksite valdyti savo kūną ant irklentės, sužinosite, kaip laikyti irklą, kad pasiekti maximalių rezultatų, išmoksite kaip balansuoti, apsisukti ir grįžti į pradinį tašką.

Patikrinsime jau turimas žinias ir įgūdžius; rekomenduosime sudėtingesnius maršrutus; patarsime kur, kaip ir kada saugu plaukti irklente; padėsime pradėti plaukti jūroje.

Suorganizuosime įdomią ir įtraukiančią programą, parengsime apmokymus.

UŽSISAKYKITE JAU DABAR!

Į VIRŠŲ